Vyhlídkový let

Program

Prožijete příjemný zážitek při jiném pohledu na místa, která po léta znáte. Uvědomíte si, jak nádherné je pozorovat běžný život shora. Získáte nadhled, jež se Vám bude hodit při volbě lokality svého budoucího bydliště.

Ozvěte se na kterýkoliv z našich kontaktů, abychom akceptovali Vámi zvolený termín. Trasu vyhlídkového letu určíme spolu s Vámi, abyste si mohli své okamžiky ve vzduchu plně vychutnat.

Během letu je možné fotografovat přes čiré sklo kabiny. Vaše fotografické album tak můžete obohatit o cenné úlovky.

Z-43 je jednomotorový samonosný dolnoplošník pro čtyřčlennou posádku. Kovová kostra křídla a pevných i pohyblivých ocasních ploch potažena duralem. Přední část trupu je svařena z ocelových trubek a potažena odnímatelnými laminátovými kryty, zadní část trupu duralová poloskořepina. Krycí plechy duralové. Řadový invertní motor M-337AK o výkonu 210 koní pohání kovovou dvoulistou stavitelnou vrtuli V-500A. Letoun je vybaven pevným podvozkem příďového typu s řiditelným příďovým kolem. Cestovní rychlost letounu je 200 km/h.

Ceny

Letoun Zlín Z-43 pro 3 osoby

1.990,-   15 minut
2.590,-   20 minut
3.790,-   30 minut
5.690,-   45 minut
7.590,-   60 minut

Lokalita

Brno

Fotografie z vyhlídkových letů

Podmínky

Akce je určena pro muže i ženy od 18 let. Mladší osoby pouze v doprovodu (nebo se souhlasem) rodiče.


Poptávkový formulář

Zajímají-li Vás další informace nebo pokud si chcete rovnou objednat Váš adrenalinový zážitek, kontaktujte nás pomocí poptávkového formuláře níže.

Máte vypnuté zobrazení obrázků - nelze provést vizuelní kontrolu