Let stíhačkou

Létání s vojenským tryskáčem L-29 DELFÍN

Informace o letu

Umožníme Vám nezapomenutelný zážitek a adrenalin v oblacích ve cvičném vojenském letounu L-29. Naprosto jedinečný zážitek, který každého naplní adrenalinem až po konečky prstů. To je let stíhačkou, při kterém zažijete nekompromisní přetížení, stejně jako vojenští piloti, kteří cvičí na identických stíhačkách.

Program:

  1. Převlékneme Vás do kombinézy stíhacích pilotů
  2. Absolvujete cca 1 hodinové seznámení s letounem a vyškolíme Vás s postupy pro nouzové opuštění letounu
  3. Předletová příprava se zkušenými stíhacími piloty
  4. Samotné provedení letu
  5. Poletový rozbor

Po příchodu na letiště se seznámíte s letadlem. Pilot, případně technik letadla, Vás seznámí s kokpitem letounu a přistroji v něm. Potom následuje to nejočekávanější - samotný let stíhačkou - pod vedením profesionálního stíhacího pilota. Před startem se dohodnete na průběhu lety, zda chcete spíše klidný let s vysokou rychlostí nebo máte zájem vyzkoušet obrovskou sílu a energii tohoto stroje v různých polohách a přetíženích - to záleží jen na Vás, Vašich osobních a fyzických možnostech. Připravte se na to, že díky rychlosti stroje se podíváte velmi daleko.

Ceník letů stíhačkou

Letoun L-29 Delfín pro 1 osobu.

12.500,-   10 minut *
17.900,-   15 minut
23.800,-   20 minut
29.800,-   25 minut
35.800,-   30 minut

* Podmínky k provedení 10 minutového letu - vzhledem k tomu, že  příprava letounu je náročná budou 10 minutové lety spojeny s dalšími lety do jednoho letového dne, tudíž Vám bude nabídnuto několik termínů pro provedení letu. Toto omezení platí pouze pro let v délce trvání 10 minut.

Foto

Podmínky

Pokud je účastník letu mladší 18 let je potřebný písemný souhlas zákonného zástupce. Zdravotní stav účastníků se posoudí na míst.

Počasí

Létá se přes den při viditelnosti vyšší jak 2 km a spodní hranici oblačnosti 500 m. Nelétá se za bouřky a silného větru.

Čas

Podle objednávky.

Počet účastníků

Let probíhá vždy s jedním pasažérem.

Diváci

Diváci jsou vždy vítání můžou jak fotit tak natáčet a pohybují se ve vyhrazeném prostoru na letišti.

Oblečení

Oblečení potřebné k letu Vám bude zapůjčeno na místě.

Sezóna

Celoročne.

Objednávka

Minimálně 7 dní dopředu.


Poptávkový formulář

Zajímají-li Vás další informace nebo pokud si chcete rovnou objednat Váš adrenalinový zážitek, kontaktujte nás pomocí poptávkového formuláře níže.

Máte vypnuté zobrazení obrázků - nelze provést vizuelní kontrolu