Akrobatické lety

Akrobatický let je nejlepší adrenalin ve vzduchu, nekonečně dlouhé minuty, kdy máte žaludek v krku a krk v žaludku. Ať už máte hlavu překrvenou nebo totálně odkrvenou, bude se Vám to líbit!

Program

Zapomeňte na pud sebezáchovy a usedněte do akrobatického letounu Zlín Z-142, abyste pocítili na vlastní kůži přetížení při ostrých zatáčkách, při výkrutu, střemhlavém letu a dalších prvcích.

Pochopíte, jaké možnosti měli piloti stíhaček z druhé světové války. Bezpečně přistanete poté, co uvidíte zemi střídavě nad sebou a pod sebou a rafičky palubních přístrojů se budou otáčet jako šílené.

Ozvěte se na kterýkoliv z našich kontaktů, abychom akceptovali Vámi zvolený termín. Dále se dohodneme na akrobatických figurách, které si prožijete a vychutnáte. Je zapotřebí přijet s časovým předstihem, minimálně 15 minut před odletem. Cestující se při nastupování, během letu a při opuštění letadla řídí instrukcemi posádky a musí mít zapnuté bezpečností pásy.

Ceník akrobatických letů

Letoun Zlín Z-142 pro 1 osobu
2.990,-    10 minut
3.990,-    15 minut

Fotografie

Podmínky absolvování letu

Zdraví - cestující jsou povinni řádně zhodnotit svůj aktuální zdravotní stav s ohledem na srdeční vadu, vysoký krevní tlak, závratě, nachlazení a jiné indispozice, které můžou negativně ovlivnit člověka během letu. Děti do 15 let se mohou zúčastnit pouze se souhlasem dospělých osob.

Sezóna

V Brně celoročně, na podzim a zejména v zimním období však počítejte s menším počtem vhodných dnů vzhledem k počasí pro realizaci letu.

Počet osob

V akrobatických letadlech je místo pouze pro pilota a jednoho cestujícího.

Objednávka

2-3 dny dopředu (podle sezóny)


Poptávkový formulář

Zajímají-li Vás další informace nebo pokud si chcete rovnou objednat Váš adrenalinový zážitek, kontaktujte nás pomocí poptávkového formuláře níže.

Máte vypnuté zobrazení obrázků - nelze provést vizuelní kontrolu